ĆORLUKA IZAZVAO POLEMIKE: / Vatrenog pomazila sreća, a zbog jedne situacije se i Dalić uhvatio za glavu

Atletico Madrid je rutinski odradio posao protiv moskovskog Lokomotiva pobijedivši 3-0.

8.3.2018.
21:30

Hrvatski nogometaš Vedran Ćorluka zaigrao je nakon deset mjeseci. Tijekom utakmice osmine finala između Lokomotiva iz Moskve i Atletico Madrida na travnjaku je proveo 90 minuta. Iako su Španjolci slavili s 3:0 Vatreni nije izravno skrivio niti jedan gol.

VRATIO SE KLJUČNI VATRENI: /

Ćorluka startao u Madridu pa svjedočio jednom od najljepših golova ove godine

Čisti penal?

Međutim, mogle su stvari po njega ispasti puno gore da je danski sudac Jakob Kehlet njegovo zaustavljenje lopte rukom na putu prema golu poslije udarca Diega Coste kaznio udarcem s bijele točke. Bilo je to u 58. minuti pri vodstvu Atletica 2:0.

"Bio je čisti penal, pogledajte suca, bio je na pravom mjestu, ne znam zašto nije reagirao", prokomentirao je za As sudački ekspert Iturralde González.

Ćurluka je, inače, u 81. minuti ostao ležati na travnjaku, ali se srećom dvije minute kasnije vratio u igru nakon ukazane pomoći.

"Ćorluka je zdrav i potrebne su mu utakmice na ovoj razini. Bio je dobar", kazao je poslije utakmice trener Lokomotiva Yuri Semin.