Nekad najbolji svjetski nogometaš Ronaldinho donio je dvjema asistencijama 2:1 pobjedu svom Atletico Mineiru nad Sao Paulom u otvarajućem kolu 3.

14.2.2013.
14:08

Ronaldinho je kod oba gola asistirao s desne strane šesnaesterca, prvo bivšem igraču Manchester Cityja Jou u 13. minuti, a potom Reveru u 73. minuti. Kod prvog je gola poslužio svog suigrača prizemnom loptom, a kod drugog ubacivanjem koje je odsjelo ravno na Reverovoj glavi.

Konačan rezultat postavio je u 83. minuti Aloisio na asisteniju Luisa Fabiana.

"Ronaldinho je donio prevagu dvama asistencijama. On je inteligentan. Od njega ne možete očekivati neke stvari, poput stalnog trčanja u obranu, ali njegove ga kvalitete čine pobjednikom", komentirao je trener Atletico Mineira Cuca.

Od ostalih u srijedu odigranih utakmica istaknimo domaći 2:1 poraz argentinske Boce Juniors od meksičke Toluce.