UZBUDLJIVO U ENGLESKOJ: / City 'blitzkriegom' do uvjerljive pobjede nad Villom, Chelsea remizirao protiv Stokea

Nekako u sjeni čudesne utakmice na Goodison Parku između Evertona i West Hama, u kojoj su , odigrane su i ostale utakmice 29. kola Premier lige.

5.3.2016.
18:57
AFP, PAUL ELLIS

Chelsea je na Stamford Bridgeu uzeo samo bod protiv Stokea odigravši 1:1 i tako propustio nastaviti svoj niz bez pobjeda. Aktualni prvak Engleske poveo je preko Traorea u 39. minuti, međutim bod gostima donio je Diouf u 85. minuti.

NIJE CHELSEA: /

Simeone ništa ne skriva, potvrdio je koga će voditi sljedeće sezone

Blitzkrieg 'Građana'

Manchester City, od sljedeće sezone klub Pepa Guardiole koji je u prošlom kolu izgubio od Liverpoola 3:0, mučio se sve do 66. minute protiv Aston Ville. I onda je uslijedio blitzkrieg "Građana". Pogocima Sterlinga, Agüera (dva gola) i Tourea, City je došao do bodova i uvjerljive pobjede.

Seriju je u 48. minuti otvorio Toure, pa je s dva gola nastavio Agüero, a nevjerojatnih 18 minuta je zatvorio Sterling. U 73. minuti Građani su mogli povećati i na 5:0, ali je Agüero promašio jedanaesterac.

Bournemouth do bodova

Bournemouth je kao gost s 3:1 pobijedio kod Newcastlea i tako Svrake gurnuo u tešku situaciju. Gosti su poveli autogolom Taylora. Na 2:0 je povisio King u 70. minuti. Smanjio je Perez u 80. minuti, ali konačnih 3:1 postavio je Daniels u 92. minuti.

Southampton i Sunderland odigrali su 1:1, dok je Swansea s minimalnih 1:0 pobijedio Norwich.