CIBALIA KONAČNO POBJEGLA SA ZAČELJA: / U svlačionici Slavonaca vladala je ludnica, kao da se slavi naslov

U utakmici 33. kola Prve HNL Cibalia je kao gost svladala Istru 1961 sa 2-1 (0-1).

12.5.2017.
20:22
Screenshot: Facebook

Domaći su poveli preko Mitrevskog u 31. minuti no junak preokreta gostiju bio je Pervan, koji je ušao u igru u nastavku. On je u 60. minuti izjednačio na 1-1, a u 71. asistirao Baši za pobjednički pogodak.

Pred 1.000 gledatelja na stadionu "Aldo Drosina" sudio je Bruno Marić iz Daruvara. Ovom pobjedom Cibalia je nakon dugo vremena napustila posljednje mjesto na ljestvici, sada je deveta sa 19 bodova, jednim više uz utakmicu više od Splita, koji od 20 sati igra protiv Dinama. Istra je sedma sa 33 boda.

Na vrhu je Rijeka sa 79 bodova, pet više od drugog Dinama. Do kraja prvenstva Cibalia igra kod kuće protiv Osijeka, gostuje na Rujevici, a u zadnjem kolu dočekuje Lokomotivu. Split, s druge strane, nakon današnje utakmice s Dinamom, ide u Zaprešić, pa u Pulu, a u zadnjem kolu dočekuje Osijek.