Pogledajte kako je Kranjčar zabio novi gol za QPR

Hrvatski nogometni reprezentativac Niko Kranjčar pogotkom je odveo svoj Queens Park Rangers do tri boda ove subote, na gostovanju kod Ipswicha.

11.1.2014.
18:06

U ogledu 25. kola druge engleske nogometne lige QPR je s laganih 3:1 pobijedio suparnika, a sva su četiri pogotka postignuta u drugom poluvremenu.

Seriju je u 52. minuti otvorio baš hrvatski veznjak, koji je rutinski završio akciju u kojoj mu je asistirao Benoit Assou-Ekotto. Kranjčar je desnom nogom naciljao suparničku mrežu i time postigao drugi pogodak ove sezone, u dresu svog novog kluba.

Nakon Kranjčara Ipswich su golovima dokrajčili Gary O'Neil u 66. i Armand Traore u 74. minuti, dok je počasni gol za domaćina zabio Smith.

Queens Park Rangers se nalazi na trećem mjestu ljestvice jer su njegovi suparnici s vrha u ovom kolu također uzimali po tri boda. Prvi je Leicester koji je u petak pobijedio doma Derby County 4-1, dok je drugi Burnley, a on je u subotu slavio kod Yeovila 2-1.