ČESI SU JAKO OPASNI: / Drugi hrvatski suparnik na Euru ostvario veliku pobjedu, sjajan gol Rosickog

Reprezentacija Češke, drugi hrvatski suparnik na nadolazećem Europskom prvenstvu u Francuskoj, u pripremnoj je utakmici u Innsbrucku svladala Rusiju s 2-1.

1.6.2016.
20:10
AFP, PHILIPP GUELLAND

Poveli su Rusi već u šestoj minuti pogotkom Aleksandra Kokorina, ali u drugom su poluvremenu izabranici Pavela Vrbe skrenuli vodu na svoj mlin. U 49. je minuti izjednačio veteran Tomaš Rosicky, a pobjedu je Česima u posljednjoj minuti donio Tomaš Necid.

U nedjelju protiv Koreje

Prošli je tjedan Češka u prijateljskoj utakmici deklasirala slabašnu Maltu sa 6-0, a u nedjelju će u Pragu, u generalnoj probi za Euro, dočekati Južnu Koreju koja je danas doživjela težak poraz od Španjolske (1-6).

FURIOZNA FURIJA: /

Španjolci poslali strašnu prijetnju Hrvatskoj, Iker Casillas ušao u povijest!

Češka će EP otvoriti 13. lipnja okršajem protiv branitelja naslova Španjolske, četiri dana kasnije je u Saint-Etienneu očekuje dvoboj protiv Hrvatske, a grupnu će fazu okončati utakmicom protiv Turske, 21. lipnja.