TURBO BORNA / Celtic i Rangersi upisali nove pobjede, sjajni Barišić upisao asistenciju u teško stečenoj pobjedi

Barišić je odigrao sjajnu utakmicu za Rangerse

18.1.2023.
23:44

Hrvatski nogometni reprezentativac Borna Barišić bio je asistent za treći pogodak Rangersa u 3-2 (1-1) gostujućoj pobjedi protiv Kilmarnocka u susretu 22. kola škotskog prvenstva.

KAKAV KOMENTAR /

Kritika s kakvom se Modrić nije susreo, legenda Reala bezobrazno ispalila: 'Nije potreban Realu, neće imati veću ulogu'

Barišić je u 72. minuti odlično podignuo loptu s lijevog krila na glavu Morelosa koji je s pet metara zatresao mrežu domaćih za vodstvo Rangersa od 3-1. Bio je to drugi gol Morelosa na utakmici, bio je strijelac i za 1-1 u 23. minuti. Strijelac za Rangers bio je i Kent u 51. minuti, dok su golove za Kilmarnock postigli Stokes u 6. i Wright u 85. minuti.

Barišić je odigrao svih 90 minuta za Rangers, dok Antonio Mirko Čolak nije konkurirao za nastup.

Svih 90 minuta odigrao je i Josip Juranović za Celtic u 4-0 (2-0) domaćoj pobjedi protiv Saint Mirrena. Strijelci su bili Abada (15'), Furuhashi (35, 53) i Turnbull (86).

Celtic je tako zadržao devet bodova prednosti na vrhu ljestvice ispred drugog Rangersa, sada ima 61 bod, a Rangers 52.