PA ŠTO MU JE OVO TREBALO? / Bura u Parizu: Isplivala sramotna fotografija Lea Messija, navijači su pobjesnili

Messi je u drugom poluvremenu promašio jedanaesterac

16.2.2022.
13:38

Francuski PSG pobijedio je na svojem terenu u utorak navečer španjolskog giganta Real Madrid 1:0 u prvoj utakmici osmine finala Lige prvaka.

PRAVA ŠAMARČINA /

Najčitaniji španjolski sportski list popljuvao našeg Luku Modrića, dali su mu nevjerojatnu ocjenu

Madriđani su sve do 94. minute žestoko branili svoja vrata i čuvali 0-0, ali su pokleknuli u posljednjim sekundama sudačke nadoknade. Tada je Mbappe primio loptu na lijevoj strani, projurio je između Edera Militaa i Lucasa Vazqueza, a potom loptu pospremio ispod Courtoisa za velikih 1-0.

Od samog početka utakmice na Parku prinčeva domaći PSG se postavio napadački, a Madriđani u čvrsta dva bloka prvenstveno su čuvali startnih 0-0, no njihova obrana popustila je u samoj završnici.

PSG je mogao do vodstva i puno ranije, a najveću šansu su Parižani imali u 61. minuti kada je Carvajal srušio Mbappea za jedanaesterac. Ali i tada je Courtois bio Realov junak, obranio je udarac Lionela Messija s bijele točke.

Nezainteresirani Leo

Messi nje razočarao tijekom utakmice protiv Reala. Uz promašeni jedanaesterac najviše je razočarao navijače svojom reakcijom nakon što je Mbappe zabio za pobjedu.

Dok su svi suigrači otrčali Mbappeu u zagrljaj, Leo je samo nezainteresirano stajao u šesnaestercu.

Fotografija se ubrzo proširila društvenim mrežama i izazvala bijes navijača PSG-a, koji su već otprije bili nezadovoljni Messijem jer on u Parizu ne pruža igre poput onih u Barceloni.