SLAVLJE / Bubnjevi, koreografija, igrači s bakljama: Tako je u Beogradu proslavljen 60. rođendan najvećeg srpskog stadiona

Na utakmici je obilježen i 60. rođendan najvećeg srpskog stadiona Marakane

3.9.2023.
12:00
Bane T. Stojanovic/PIXSELL

Crvena zvezda je u šestom kolu srpskog prvenstva na Marakani s 2-1 pobijedila Novi Pazar.

ŠUŠKA SE, ŠUŠKA /

Francuski klub odbio prodati igrača Dinamu, u Maksimir stiže napadač koji trpa za reprezentaciju

Povela je Zvezda već u 8. minuti golom Dragovića, da bi u 80. na 2-0 povisio Kanga iz penala. Dramu u završnici golom u 81. minuti osigurao je Jovanović, ali rezultat se više nije mijenjao.

Aktualni srpski prvak trenutno je drugi s 15 bodova, jednim manje od vodećeg TSC-a iz Bačke Topole, dok je Novi Pazar 11. sa sedam bodova.

Na utakmici je obilježen i 60. rođendan najvećeg srpskog stadiona Marakane. Simbolično, navijači su u 60. minuti napravili bakljadu, a nakon dvoboja baklje su viđene i u rukama igrača Zvezde.

Sjajne borbe s FNC-a 12 iz pulske Arene ekskluzivno možete pogledati na streaming platformi Voyo.