ZA PAMĆENJE / Bruno Petković zabio jedan od najljepših euro pogodaka Dinama u novijoj povijesti: Naklonite se magiji plave 'devetke'

Dinamo nakon prvog poluvremena vodi 2:0 protiv Bodo/Glimta

24.8.2022.
21:53
Igor Kralj/PIXSELL

Dinamo je večeras od 21 sat na Maksimiru ugostio norveški Bodo/Glimt te će pokušati izboriti Ligu prvaka nakon što su u prvom susretu izgubili 2:1 na gostujućem terenu.

BLUE MADNESS /

Spektakularni kadrovi nezapamćenog ludila: Petković nije mogao vjerovati; 'Nisu se gasili 120 minuta, svaka im čast'

Susret je fantastično počeo za hrvatskog prvaka. Već u četvrtoj minuti Mislav Oršić se sjajno snašao i lijevom nogom probio gostujućeg vratara za 1:0. Dinamo je nastavio s dobrom igrom, pritiskao je i igrao bolje, a onda je u 35. minuti uslijedio pravi spektakl.

U 35. minuti Dinamo je povukao jednu polukontru, Bruno Petković je dao loptu na stranu do Ristovskog, a ovaj je krasno proigrao dinamovu devetku.

Gol za anale

Bruno je primio loptu, a potom prekrasno škaricama pogodio neobranjivo u kut gola Bodo/Glimta. Hrvatski napadač zabio je jedan od najljepših europskih pogodaka u novijoj povijesti Dinama. Uvjerite se i sami. OVDJE ga možete pogledati.