FOTOFINIŠ / Fernandes u 91. minuti donio Manchester Unitedu važna tri boda

4.11.2023.
16:21

U prvom susretu 11. kola engleske nogometne Premier lige Manchester United je osvojio tri gostujuća boda nakon minimalne 1-0 pobjede kod Fulhama.

ZAPOČEO NOVO POGLAVLJE /

Jedan od najboljih nogometaša u povijesti postao pjevač i krenuo na turneju

Pobjedu je gostima osigurao Bruno Fernandes golom u 91. minuti.

Kod Fulhama su popularni Crveni vragovi poveli već u devetoj minuti nakon što je suparničku mrežu pogodio Škot McTominay, ove sezone najbolji strijelac Manchester Uniteda u Premier ligi. No, sudac je nakon pregledavanje snimke poništio pogodak.

Do kraja je Manchester United plaho dominirao i sve je bilo spremno za prvi ligaški remi kluba iz Manchestera u sezoni. No, u 91. minuti gosti su ipak zabili pogodak i uhvatili sva tri boda. S vrha šesnaesterca je desnom nogom kut suparničkih vrata naciljao Portugalac Bruno Fernandes za slavlje svog sastava.

Ovom pobjedom Manchester United se popeo na šesto mjesto ljestvice, dok je Fulham ostao četrnaesti.