[VIDEO] BROZOVIĆ BACIO NAVIJAČE INTERA U TRANS: / Vatreni zabio dva gola u tri minute, a drugi je pravo remek-djelo

Nogometaši Intera slavili su na gostovanju kod Beneventa u utakmici sedmog kola Serije A s 2-1, a oba je gola za Nerazzurre postigao hrvatski reprezentativac Marcelo Brozović.

1.10.2017.
15:47

Raspoloženi hrvatski veznjak u 19. je minuti zabio glavom nakon akcije po lijevoj strani i asistencije Antonija Candreve, a prednost Intera je povećao samo tri minute kasnije briljantno izvedenim slobodnim udarcem. Brozoviću su ovo prvi pogoci u aktualnoj sezoni.

GOROPADNI NAPOLI UŠAO U POVIJEST: /

Ovakav pothvat još nije uspio nikome otkad postoji Serie A

Benevento je smanjio u 42. minuti, a strijelac je bio Marco D'Alessandro. Rezultat se do kraja utakmice više nije mijenjao, tako da je Inter došao do šeste ovosezonske pobjede i s 19 bodova, barem privremeno, izbio na drugo mjesto. Brozović je, baš kao i Ivan Perišić, odigrao svih 90 minuta za Inter.

Sjajnu je formu potvrdio i Lazio koji je na svome Olimpicu deklasirao Sassuolo sa 6-1 iako su gosti poveli u 27. minuti pogotkom Berardija s bijele točke. Do kraja su Rimljani utrpali šest komada, pri čemu je dvostruki strijelac bio Parolo, a po jedan su pogodak dodali Luis Alberto, De Vrij i Immobile iz jedanaesterca. Immobileu je ovo bio 13. gol u deset ovosezonskih nastupa za Lazio u svim natjecanjima. Nebesko-plavi su sa 16 bodova na četvrtom mjestu ljestvice.

Chievo je s 2-1 pred svojim navijačima bio bolji od Fiorentine za koju je cijelu utakmicu odigrao naš Milan Badelj. Gostima je vodstvo donio Simeone, ali do kraja je Castro s dva gola preokrenuo utakmicu.