BRBIĆ DOŽIVIO NEUGODNOST U ZAPREŠIĆU: / Navijači mu dobacivali dok je silazio s tribine: 'Debelo si zakasnija'

U dvoboju 18. kola Prve HNL u Zaprešiću su nogometaši Intera i Hajduka igrali 1-1 (1-1).

7.12.2019.
20:06
Screenshot/Dalmatinski portal

Hajduk u teškim uvjetima u Zaprešiću nije uspio pobijediti "fenjeraša" Intera, pa se kriza Splićana nastavlja nakon domaće katastrofe (0-4) protiv Rijeke u prošlom kolu.

Inter je do vodstva došao u 26. minuti autogolom Stefana Simića, koji je nespretnom reakcijom pogodio vlastitu mrežu nakon ubačaja Boseca.U 42. minuti Nigerijac Samuel Eduok izjednačava preciznim udarcem s desetak metara, iskosa s desne strane.

Redali šanse

U drugom dijelu je Hajduk napadao, redale su se šanse pred Interovim vratima, a gusta magla nad Zaprešićem opasno je prijetila i prekidom utakmice.

Kako javlja Dalmatinski portal nakon utakmice navijači Hajduka dobacivali su predsjedniku Marina Brbiću.

" Nemoj ga minjat, kasno je za promjene. Debelo si zakasnija", čuli su se povici. Jasno, pritom se mislilo na trenera Burića.