GOSTI DO TRI BODA / Boxing Day u Engleskoj krenuo velikim iznenađenjem: Hat-trickom šokirao bivšu momčad

26.12.2023.
15:42

Boxing Day u Engleskoj počeo je iznenađenjem na St. James Parku. Newcastle je kod kuće izgubio od Nottingham Foresta 3-1.

NOVI IZAZOV /

Mlada nada napušta Hajduk zbog male minutaže: Odlazi u klub iz susjedstva koji je nedavno potjerao bivšeg hajdukovca

Junak gostiju bio je bivši igrač Svraka Chris Wood koji je zabio sva tri gola gostiju.

Početak nije nagoviještao takav kraj jer je Newcastle poveo u 23. minuti golom Isaka iz jedanaesterca.

No, Šumari su izjednačili u samoj završnici prvog poluvremena kada je Wood prvi put zabio.

U nastavku je Wood još u dva navrata tresao mrežu bivše momčadi, u 53. i 60. minuti.

Napete i atraktivne utakmice te još jedan pohod Kauboja na novu medalju gledatelji mogu pratiti od 10. siječnja - na glavnom kanalu RTL-a i streaming platformi VOYO.