BORUSSIA (D) UZ DRAMU DO 2. KOLA KUPA: / Do 95. minute su gubili, a u 120. izborili prolazak protiv momčadi koju vodi hrvatski stručnjak

Uz Borussiju u ponedjeljak su prolazak u 2. kolo osigurali Paderborn, Freiburg i Hertha

20.8.2018.
23:36
Screenshot

Nogometaši Greuther Fuertha, koje vodi hrvatski stručnjak Damir Burić, bili su nadomak senzacije u 1. kolu Njemačkog kupa na svom terenu protiv Borussije iz Dortmunda, do pete minute sudačke nadoknade vodili su sa 1-0, no na kraju su izgubili sa 1-2 nakon produžetka.

Pogodak koji bi sastav iz Fuertha, koji se natječe u 2. ligi, odveo u 2. kolo postigao je Sebastian Ernst u 77. minuti, no susret je u dodatnih pola sata odveo Axel Witsel golom u petoj minuti nadoknade da bi pobjedu "žuto-crnih" osigurao Marco Reus u 120. minuti.

Hrvatski stoper Mario Maloča odigrao je čitavu utakmicu za Greuther Fuerth. Uz Borussiju u ponedjeljak su prolazak u 2. kolo osigurali Paderborn, Freiburg i Hertha.