BOLOGNA UTIŠALA ROMU USRED RIMA: / Mihajlović neočekivanim potezom iznenadio Talijane

Samo nekoliko sati nakon što je pušten iz bolnice otputovao je u Rim kako bi bio na klupi tijekom utakmice

7.2.2020.
23:05

Nogometaši Bologne iznenadili su Romu pobijedivši domaćina sa 3-2 (2-1) na rimskom Olimpijskom stadionu u utakmici 23. kola talijanske Serie A.

Gostujuća momčad je postigla četiri od pet golova na utakmici. Naime, nakon što je Orsolini u 16. minuti donio prednost Bologni, u 22. minuti je Denswil poslao loptu u vlastitu mrežu i tako donio izjednačenje Romi. Golovima u 26. i 51. minuti Barrow je Bologni donio prednost od dva pogotka, koju je samo uspio smanjiti Mkhitarayan u 72. minuti.

Nikola Kalinić je za Romu igrao od 79. minute, ali nije uspio donijeti promjenu rezulatata. Od 80. minute Roma je bila s desetoricom igrača zbog isključenja Cristantea.

Bologna je s 33 boda privremeno zasjela na šesto mjesto, a Roma je peta sa 39 bodova. Vodeći Juventus ima 54 boda, Inter je drugi sa 51, a Lazio treći sa 50.