EURO NOGOMET / Bjelica s tribina gledao pobjedu Uniona bez Juranovića, Girona opet na vrhu, emotivne scene na Anfieldu

Girona je i nakon 22. kola ostala na vrhu Primere, nakon što su kao gosti svladali Celtu Vigo s 1-0

28.1.2024.
17:44

Nenad Bjelica odradio je prvu utakmicu suspenzije zbog udaranja Leroya Sanea, a njegov Union Berlin je u 19. kolu Bundeslige kod kuće s 1-0 pobijedio Darmstadt. Gol odluke zabio je Hollerbach u 62. minuti.

VRTOGLAVA CIFRA /

Poznato je kada će Klopp posljednji put voditi Liverpool: Za tu će utakmicu potrebno biti izdvojiti i do 25 tisuća funti

Josip Juranović zbog ozljede nije konkurirao za dvoboj nakon kojeg je Union 15. sa 17 bodova, dok je Darmstadt posljednji s 11 bodova.

Girona je i nakon 22. kola ostala na vrhu Primere, nakon što su kao gosti svladali Celtu Vigo s 1-0 i tako došli do 17. prvenstvene pobjede u ovoj sezoni. Strijelac pobjedničkog pogotka bio je Portu u 20. minuti. Girona tako ima 55 bodova te je opet preskočila Real Madrid za jedan bod, no Kraljevi imaju bod manje.

Liverpool je odigrao prvu utakmicu otkako je Jürgen Klopp obznanio da na kraju sezone napušta klub, a u šesnaestini finala na Anfieldu su s 5-2 pobijedili Norwich.

Emotivan je bio doček navijača za Nijemca na početku utakmice, a onda su i Redsi odigrali sjajnu utakmicu protiv drugoligaša. Jones, Nunez, Jota, Van Dijk i Gravenberch zabijali su domaćine, a Gibson i Sainz za goste.

Napetu završnicu Europskog prvenstva možete pratiti na glavnom kanalu RTL-a i streaming platformi VOYO.