BIVŠI MILJENIK RIJEČANA PROVOCIRAO PRIJE FINALA: / Na kraju mu Bišćan i društvo plasirali brutalan dogovor

Kao da je zaboravio tko je zaslužan što je došao pod povećalo Modrih

23.5.2019.
8:49
Nel Pavletic/PIXSELL

Dinamov napadač MarioGavranović prije transfera na Maksimir bio je ljubimac navijača Rijeke. Švicarski Hrvat dvije je godine nosio dres kluba s Rujevice i u tom je periodu sudjelovao u najvećem klupskom uspjehu u povijesti. U sezoni 2016.-2017. Rijeka je uz njegovu pomoć osvojila dvostruku krunu. Gavranović im je ostao vjeran još jednu polusezonu, da bi u siječnju 2018. potpisao za Dinamo.

Od tada se prema njegovom ponašanju čini kao da je zaboravio što je sve postigao u dresu Rijeke i da su oni najzaslužniji što je došao na radar Modrih.

DOBRO POZNATA LICA POPUNILA LOŽU U PULI: Nikada nećete pogoditi tko se nakon dužeg vremena ukazao na utakmici HNL-ovaca

'Idemo po duplu'

Uoči finala Kupa objavio je fotku na Instagramu na kojoj je pokazao da su mu samo Modri u srcu.

"Idemo po duplu", poručio je. Međutim, bivši mu je klub pobjedom 3:1 uskratio to zadovoljstvo.

Golove u pobjedi Rijeke zabili su Antonio Čolak (13), Tibor Halilović (40) i Zoran Kvržić (84), dok je strijelac za Dinamo bio Mislav Oršić u 63. minuti. Dinamo je u 73. minuti imao jedanaesterac za izjednačenje, no Simon Sluga je fantastično obranio udarac Daniju Olmu.