BIVŠI HAJDUKOV AS ODLUČIO NAJVAŽNIJU UTAKMICU SLOVENSKOG PRVENSTVA: / Vukušić donio Olimpiji ključne bodove u borbi za naslov

Vukušiću je to bio 19. ovosezonski gol za Olimpiju i prvi od 9. ožujka

28.6.2020.
23:05
Ivana Ivanovic/PIXSELL

Nogometaši slovenskog prvoligaša Olimpije na svojem su terenu pobijedili Maribor rezultatom 1:0, a odlučujući pogodak u 59. minuti postigao je bivši as splitskog Hajduka, 29-godišnji Ante Vukušić.

Olimpija, koju vodi hrvatski stručnjak Dino Skender, ovom je pobjedom povećala je svoju prednost na čelu ljestvice na 59 bodova, a drugo Celje i treći Maribor imaju po 55 bodova.

Dvoboj hrvatskih trenera

Bio je to okršaj dvojice stručnjaka koji su u Sloveniju stigli iz Prve HNL. Olimpiju vodi bivši Osijekov trener Skender, dok na klupi Maribora sjedi bivši trener Gorice Sergej Jakirović.

Olimpija je od 80. minute igrala s igračem manje nakon što je isključen Mario Jurčević.

Ovo je Vukušiću bio 19. ovosezonski gol za Olimpiju i prvi od 9. ožujka.