BIVŠA ZVIJEZDA RIJEKE I HAJDUKA ZABILA NOVI GOL: / Portugalski velikan upoznao je Hrvata koji naprosto - briljira

Tomasov je zabio svoj drugi uzastopni gol za Astanu

22.2.2018.
20:37
Screenshot

Bivši igrač Hajduka i Rijeke, aktualni član Astane Marin Tomasov (30), igra u sjajnoj formi. U četvrtak navečer Tomasov je zabio lijepi gol lisabonskom Sportingu u uzvratnoj utakmici 1/16 finala Europske lige.

PREKRASAN GOL HRVATA U EUROPSKOJ LIGI: Pogledajte kako je Zadranin zabio portugalskom velikanu

Tomasov je u 37. minuti susreta u Lisabonu zabio za izjednačenje na 1-1. Lijepo je nakon ubacivanja iz kornera i odbijanca s nekih 14 metara ljevicom poklopio loptu, koja se odbila od travnjak i završila u nebranjenom kutu Sportingovog gola. Bio je ovo drugi pogodak za Tomasova u dvije utakmice (zabio je i u prvoj utakmici protiv Sportinga koji je na kraju slavio nad Astanom s 3-1).

Marin Tomasov ove je godine nastupio u devet susreta za Astanu i upisao 2 gola, uz jedno dodavanje za gol i 491 minutu provedenu na travnjaku. Inače, Sporting i Astana su u Lisabonu odigrali sjajnu utakmicu koja je na koncu završila 3-3, no Sporting je sav posao obavio u prvom susretu u kojem je pobijedio 3-1.