BIT ĆE REPOVA: / Derbi u Bundesligi je prekinut jer su suci napustili travnjak

Neuobičajena situacija je viđena je tijekom derbi-utakmica 22. kola njemačke nogometne Bundeslige između Bayera i dortmundske Borussije koja je na BayAreni završila pobjedom gostiju 1-0.

21.2.2016.
17:52
Screenshot

Ono što je čudno je odlazak sudačke postave s travnjaka. Naime, tijekom drugog poluvremena, pri početnom rezultatu, glavni sudac ogleda Felix Zwayer ušao je u sukob s trenerom domaćina Rogerom Schmidtom. Tema je bila s kojeg točno mjesta izvesti slobodan udarac, a činjenica je da je Bayerov šef struke bio u pravu kada je inzistirao da se sporna situacija riješi u korist njegove momčadi.

Prebrzi i za Twitter

Kada je utakmica s nekoliko minuta počeka nastavljena, Schmidt je imao novi razlog za ljutnju jer je brzo izveden slobodni udarac doveo suparničku momčad u vodstvo i, u konačnici, do pobjede. Čak niti službeno osoblje dortmundskog kluba nije bilo spremno za ono što su izveli Aubameyang i društvo.