Killer na svoj način dva puta odgovorio Biliću

Nogometaši Boltona došli su u utakmici 11. premierligaškog kola do uvjerljive, 5:0 pobjede nad Stoke Cityjem na svom Reeboku. Dva je pogotka i jednu asistenciju upisao naš Ivan Klasnić.

6.11.2011.
21:04

Odličnu je utakmicu za domaći sastav odradio Ivan Klasnić. Zabio je dva pogotka, prvi u 61. minuti za 3:0, te u 82. za konačnih 5:0. Također je asistirao za prvi pogodak na utakmici, koji je u drugoj minuti zabio Kevin Davies. U 85. je minuti hrvatski reprezentativac napustio igralište.

Klasniću su to bili prvi golovi u Boltonu od 27. kolovoza, kada je tada treći ovosezonski prvenstveni pogodak zabio Liverpoolu u trećem kolu. Ukupno je sada na učinku od pet golova i dviju asistencija.

Drugi je put, otkako je u Engleskoj, zabio dva gola na istoj utakmici. Ranije mu je to pošlo za rukom 12. prosinca 2009. godine u 3:3 remiju protiv Manchester Cityja.

Njegov je klub i dalje u zoni ispadanja, trenutačno igrači Owena Coylea drže 18. mjesto s trima pobjedama i osam poraza u 11 kola.