BILIĆ MOŽE ODAHNUTI: / Generalka je uspjela, protiv bivšeg kluba došao do prve pobjede na pripremama

U generalnoj probi prije prvih ovosezonskih europskih ispita nogometaši West Hama, koje vodi hrvatski stručnjak Slaven Bilić, došli su do pobjede protiv njemačkog drugoligaša Karlsruhera.

23.7.2016.
19:10
AFP, GLYN KIRK

Čekićari su u austrijskom Kapfenbergu slavili protiv kluba u kojem je Bilić proveo dio igračka karijere s 3-0. Prva je to pobjeda West Hama tijekom ovoljetnih priprema i dobra najava uoči gostovanja kod slovenskih Domžala u prvoj utakmici 3. pretkola Europske lige.

Dva poraza i dva remija

Bilićeva je momčad povela već u devetoj minuti pogotkom Andyja Carrolla, a samo osam minuta kasnije već je bilo 2-0 zahvaljujući pogotku ovoljetnog pojačanja iz Valencije Sofianea Feghoulija. Konačnih je 3-0 u 80. minuti postavio Ashley Fletcher, 20-godišnji napadač koji je nedavno stigao iz Manchester Uniteda, a prošlu sezonu je proveo na posudbi u Barnsleyju.

Prije ove utakmice West Ham je izgubio od Seattle Soundersa i Rubina iz Kazanja (oba puta 0-3), dok je protiv Carolina RailHawksa i Slovackog odigrao neodučeno (oba puta 2-2).