BILA JE TO JEDNA OD NAJBOLJIH UTAKMICA OVE SEZONE: / Napoli razbio Lazio, palo čak sedam golova, neki su i spektakularni

Peti Napoli sada ima 63 boda, tri manje od drugog Milana, a dva manje od trećeg Juventusa i četvrte Atalante

22.4.2021.
23:18

U posljednjem dvoboju 32. kola talijanskog nogometnog prvenstva Napoli je kao domaćin svladao Lazio sa 5-2 (2-0).

Domaći su vrlo brzo stigli do prednosti od 2-0, Insigne je u 8. minuti realizirao kazneni udarac nakon prekršaja Milinković-Savića u svom kaznenom prostoru, da bi u 12. minuti Politano preciznim udarcem po drugi put svladao Reinu.

22 aprile 2021 Napoli, Italia sport calcio Napoli vs Lazio - Campionato di calcio Serie A TIM 2020/2021 - stadio Diego Armando Maradona Nella foto: Victor Osimhen (SSC Napoli) esultanza dopo il gol 5-2

April 22, 2021 Naples, Italy sport soccer Napoli vs Lazio - Italian Football Championship League A TIM 2020/2021 - Diego Armando Maradona stadium. In the pic: Victor Osimhen (SSC Napoli) celebrates after scoring goal 5-2,Image: 607302005, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: Profimedia

U nastavku je Insigne u 53. minuti prizemnim udarcem sa 16 metara nakon brziog protunapada pogodio za 3-0, potom je Mertens sjajnim udarcem sa 20-ak metara u 65. minuti povisio na 4-0. Do kraja susreta su Immobile u 70. i Milinković-Savić iz slobodnog udarca u 74. minuti smanjili na 4-2 samo da bi Osimhen u 80. minuti pogodio za konačni rezultat.

Peti Napoli sada ima 63 boda, tri manje od drugog Milana, a dva manje od trećeg Juventusa i četvrte Atalante, sastava koji drže pozicije koje vode u Ligu prvaka sljedeće sezone, dok je šesti Lazio ostao na 58 bodova uz utakmicu manje.