EURONOGOMET / Bayern nakon preokreta do slavlja na za njih neugodnom gostovanju, Newcastle izgubio treću utakmicu u nizu

Nogometaši Bologne upisali su u trećem kolu talijanske Serie A premijernu pobjedu, pred svojim su navijačima s 2-1 svladali Cagliari, povratnika u elitu.

2.9.2023.
20:48

Nogometaši Bayerna slavili su s 2-1 u gostima kod Borussije (M) i ostali maksimalni nakon 3. kola Bundeslige.

'PRATILI SMO GA' /

Potrošili ovog ljeta 350 milijuna eura: 'Nismo mogli odraditi bolji prijelazni rok, a on je stvarno luksuzno pojačanje'

Prvak je teškom mukom slavio na tradicionalno za njih neugodnom terenu Moenchengladbachu.

Borussia je povela golom Japanca Koija Itakure (30), poravnao je Leroy Sane (58), a pobjedu donio Mathy Tel tri minute prije kraja. Bayern i Bayer vode s po devet bodova.

Brighton siguran protiv Newcastlea

U posljednjem subotnjem susretu 4. kola engleske Premier lige Brighton je na domaćem terenu s 3-1 bio bolji od Newcastlea.

Junak pobjede Brightona bio je 18-godišnji Irac Evan Ferguson koji je postigao sve golove za domaćina. U 27. minuti je prvi put bio strijelac, premda je tada djelomični krivac za pogodak bio i vratar Newcastlea Pope, dok je irski napadač drugi gol zabio u 65. minuti. Sve je bilo gotovo u 70. kada je Ferguson zabio za 3-0.

U sudačkoj nadoknadi tek je Wilson postigao počasni pogodak za goste.

Newcastleu je ovo bio treći ligaški poraz u nizu. Prije ove subote padali su protiv Manchester Cityja i Liverpoola, premda su u tom susretu imali vodstvo 1-0 i igrača više pred svojim navijačima.

Bologna do prve pobjede

Gosti sa Sardinije su poveli u 22. minuti golom Zita Luvumba. U drugom dijelu uslijedio je preokret pa je Zirkzee u 59. minuti izjednačio, dok je Bologna tri boda osigurala golom u 89. minuti. Strijelac je bio Fabbian. Mogla je Bologna i prije do 2-1, ali u 75. minuti jedanaesterac nije realizirao Orsolini.

Hrvatski nogometaš Nikola Moro počeo je utakmicu za Bolognu, a zamijenjen je u 67. minuti.

U drugom susretu su Udinese i Frosinone odigrali utakmicu bez golova pa tako klub iz Udina i dalje čeka na premijernu pobjedu.

FNC 12 iz pulske Arene ekskluzivno ćete 2. rujna moći gledati na streaming platformi Voyo.