BATE BORISOV OSVOJIO KUP U POSLJEDNJIM SEKUNDAMA: / Igrači prekršili sve moguće mjere u drugim zemljama, ne i u Bjelorusiji

Bjelorusija je jedina od europskih zemalja ignorirala uvođenje strogih mjera

25.5.2020.
9:06

BATE Borisov pobjednik je bjeloruskog Kupa nakon što je u nedjelju u Minsku sa 1:0 pobijedio Dynamo Brest pred 5,000 navijača. Jedini strijelac bio je Zakhar Volkov u zadnjim sekundama produžetaka.

'Igrači su proslavili potrčavši mu u zagrljaj, a natiskani jedan pored drugoga'

Nakon njegovog pogotka igrači su proslavili potrčavši mu u zagrljaj, a natiskani jedan pored drugoga su podignuli kup. BATE je i vodeći u prvenstvu koje jedino u Europi nije prekinuto zbog pandemije koronavirusa.

Bjelorusija je jedina od europskih zemalja ignorirala uvođenje strogih mjera zbog pandemije koronavirusa i prvenstvo je nastavljeno s gledateljima na tribinama, a bjeloruski predsjednik Aleksander Lukašenko je u ožujku izjavio da je "bolje umrijeti stojeći nego ostati živjeti na koljenima".