BASKI PRIMILI ČETIRI KOMADA: / Cristiano Ronaldo zabio golčinu i pol

Nogometaši Reala slavili su u susretu 24. kola Španjolske lige u Madridu protiv Athletic Bilbaoa s 4:2, te se probili na drugo mjesto.

13.2.2016.
18:10

Real je slavio protiv upornih Baska, koji su na Bernabeu postigli čak dva pogotka. "Kraljevski klub" je poveo već u 3. minuti pogotkom Cristiana Ronalda, a Athletic je izjednačio u 10. minuti preko Javiera Erasa koji je iskoristio veliku pogrešku braniča Reala RaphaelaVaranea.

Luka Modrić igrao čitav susret, Mateo Kovačić do 72. minute

Real je do poluvremena postigao dva pogotka zahvaljujući Jamesu Rodriguezu (38) i Toniju Kroosu (45), da bi se u 87. minuti po drugi puta u strijelce upisao Ronaldo. Varane je loš dan zapečatio crvenim kartonom u 83. minuti, a Gorka Elustondo je u 90. minuti smanjio na konačnih 4:2.

Kod Reala su utakmicu započeli Luka Modrić i Mateo Kovačić, koji je iz igre izašao u 72. minuti. Real je sada drugi s 53 boda, bodom manje i dvije utakmice više od vodeće Barcelone, dok je Atletico Madrid treći s 51 bodom.