UŽASNE SCENE / Prizor koji ledi krv u žilama. Barcelonina zvijezda doživjela tešku ozljedu glave, cijeli stadion je umuknuo, odvela ga hitna

Gavi i Ronald Araujo sudarili su se glavama na centru

10.5.2022.
23:50

Nogometaši Barcelone upisali su pobjedu u 36. kolu Primere protiv Celte. Katalonci su slavili rezultatom 3:1, a pobjedu su im omogućili Memphis Depay golom u 30. minuti, te Aubameyang dvama golovima u 41. minuti i 48. minuti.

Međutim, utakmicu je obilježio vrlo ružan prizor. U 63. minuti susreta došlo je do sudara glavama dvojice igrača Barcelone. Gavi i Ronald Araujo sudarili su se glavama na centru. Gavi je odmah ostao ležati držeći se za glavu, dok je Araujo nastavio trčati i nakon dvadesetak metara samo se srušio na travnjak bez svijesti.