BARCELONA STIGLA DO SEDME OVOSEZONSKE POBJEDE: / Messi prestigao Pelea i upisao se u povijest

Messiju je za povijesni gol asistirao Barcelonin 'wunderkind' Pedri

23.12.2020.
0:02

ATLETICO NADIGRAO REAL I ZASJEO NA ČELO LJESTVICE: /

Vrsaljko utakmicu proveo na klupi za pričuve

Nogometaši Barcelone s uvjerljivih 3:0 svladali su na gostovanju Real Valladolid i stigli do svoje sedme ovosezonske pobjede u 16. kolu španjolske La Lige. .

Barca je povela u 21. minuti preko Clementa Lengleta, a asistirao mu je Lionel Messi, koji je bio najbolji igrač utakmice.

Real Valladolid - Barcelona

Leo za povijest

Vodstvo Katalonaca udvostručio je Martin Braithwaite u 35, a "točku na i" stavio je Messi koj je bio strijelac trećeg gola u 65. minuti. Messiju je atraktivno, petom, asistirao Barcin wunderkind Pedri.

Messi je ovim pogotkom postao rekorderom po broju golova za jednu momčad (644), nadmašivši legendarnog Brazilca Pelea s kojim se izjednačio prije tri dana, kad je postigao pogodak u prvenstvenom dvoboju s Valencijom.