BARCELONA SLAVILA NA GOSTOVANJU KOD GETAFEA: / Ivanu Rakitiću minutaža na kapaljku

28.9.2019.
18:03

Nogometaši Barcelone ubilježili su pobjedu u 7. kolu Primere svladavši u Madridu Getafe s 2:0 i to bez ozlijeđenoga Lea Messija.

Barca ponovno nije briljirala, ali je golovima Luisa Suareza (41') i 23-godišnjeg španjolskog braniča Juniora Firpa (49'). Gosti su utakmicu završili s deset igrača zbog isključenja Lengleta (82'). Ivan Rakitić je ušao u igru u 80. minuti.

NIKO KOVAČ NA VRHU BUNDESLIGE: /

Bayern izašao kao pobjednik iz golijade, Borussia opet kiksala

Barcelona je pobjedom skočila na drugo mjesto, s bodom iza vodećeg Reala, koji ima utakmicu manje.

Prvi poraz Bilbaa

Athletic Bilbao doživio je prvi poraz u španjolskom prvenstvu. Ranije je na svom San Mamesu izgubio od Valencije sa 0-1, a jedini pogodak zabio je ruski napadač Denis Čerišev u 27. minuti.

U 21 sat na rasporedu je derbi kola Atlético Madrid - Real Madrid.