BARCELONA SE SPASILA U ANDALUZIJI U FANTASTIČNOJ UTAKMICI S PET GOLOVA: / Katalonci nakon preokreta skočili na drugu poziciju

Barcelona se spasila u Sevilli u 87.

7.2.2021.
22:54

Nogometaši Barcelone u nedjelju su u sklopu 21. kola La Lige na gostovanju u Sevilli pobijedili domaći Betis s 3:2 za skok na drugo mjesto na ljestvici, nakon što su gubili s 1:0 i 2:1. Trincao je u 87. dočekao jedan odbijanac na rubu šesnaesterca i prelijepo pucao u lijeve rašlje. Golman je ostao ukopan na mjestu, lopta se od stative odbila u mrežu. No, idemo redom...

Messi ušao i napravio dar-mar

ANTE BUDIMIR JUNAK OSASUNE: /

Zabio pobjednički gol u 86. minuti

Betis je poveo preko Iglesiasa (38), a Barca preokrenula u drugom dijelu golom Messija (59), samo dvije minute nakon što je ušao u igru, i autogolom Ruiza (58), opet nakon udarca Messija. Momčad iz Seville izjednačila je golom "iskupljenika" Ruiza u 75. minuti.

Tri minute prije kraja Brazilac Trincao je pogodio svojh prvijenac za pobjedu Katalonaca i to neobranjivim udarcem pod prečku.

Barca je pobjedom došla na drugo mjesto, s istim brojem bodova kao i trećeplasirani Real, a za liderom Atleticom zaostaju sedam bodova i imaju dvije utakmice više.