BARCELONA SE PROŠETALA DO POBJEDE: / Katalonci odmorili nositelje igre i stigli do uvjerljivog slavlja

Bez igrača koji obično ponesu veći dio zadatka na svojim leđima, nogometaši Barcelone svladali su Murciju 3-0 u gostujućoj, prvoj utakmici šesnaestine finala Kupa kralja.

24.10.2017.
23:42
Screenshot

Zamijenio je hrvatski veznjak u 76. minuti Gerarda Deulofeua, strijelca za 2-0 i asistenta za uvodni gol na utakmici kojeg je glavom pospremio Paco Alcacer koji trenutak prije odlaska na odmor. Konačnih 3-0 postavio je s vrha šesnaesterca Jose Arnaiz u 56. minuti, četiri nakon što je Deulofeu odličnim slalomom i udarcem nakon njega povećao rezultat.

Uzvratnu utakmicu branitelji naslova i Murcia igrat će na stadionu Camp Nou 29. ovog mjeseca.

Rezultati:

Cartagena - Sevilla 0-3 Numancia - Malaga 2-1 Getafe - Alaves 0-1 Zaragoza - Valencia 0-2 Cadiz - Real Betis 1-2 Real Murcia - Barcelona 0-3