ČETVRTA POBJEDA U NIZU / Barcelona sve bliže samom vrhu: Katalonci 'pregazili' Osasunu i preskočili Atletico Madrid

Barcelona se sa 51 bodom izjednačila s Atletico Madridom i preskočila ga zahvaljujući boljoj gol-razlici

13.3.2022.
23:17

Nogometaši Barcelone na svom su Camp Nou svladali Osasunu sa 4-0 (3-0) i skočili na treće mjesto prvenstvene ljestvice.

'KRALJEVI' SE OSIGURALI /

Ancelotti rekao tko će naslijediti Modrića u Realu: 'Imamo idealnu zamjenu...'

Za četvrtu uzastopnu prvenstvenu pobjedu Xavijeve momčadi prva dva pogotka postigao je Ferran Torres, prvog iz kaznenog udarca u 14. minuti, a drugog u 21. minuti na asistenciju Ousmanea Dembelea. Isti je igrač u 27. minuti bio asistent kod pogotka Pierre-Emericka Aubameyanga. Konačnih 4-0 postavio je Rici Puig u 75. minuti, tek dvije minute nakon što je zamijenio Pedrija.

U gostujućoj momčadi Ante Budimir nije bio u početnoj postavi, a priliku je dobio od 68. minute. No, njegova momčad je u ovoj utakmici bila ograničena na samo četiri udarca i uglavnom bila prisiljena braniti se.

Barcelona se sa 51 bodom izjednačila s Atletico Madridom i preskočila ga zahvaljujući boljoj gol-razlici. Uz to, Katalonci imaju i utakmicu manje. Ispred njih su sada samo Real Madrid sa 63 i Sevilla sa 56 bodova.