GLAS SA SJEVERA / Bad Blue Boysi poslali jaku poruku upravi uoči nove sjednice u klubu: ‘Ističe vam vrijeme'

Poslali su i jasnu poruku upravi kluba uoči nove sjednice...

25.11.2023.
21:49
Pixsell

Nogometaši Dinama pobijedili su na maksimirskom stadionu Osijek 2-1 (1-0) u derbi utakmici 16. kola HNL-a, a gol odluke postignut je u 90. minuti.

MNOGIMA JE PROMAKNULO /

Jeste li primijetili što su Bad Blue Boysi napravili prije nego što je Osijek zabio?

Dinamo je poveo u 24. minuti kada je strijelac bio Marko Bulat. Osječani su izjednačili preko 17-godišnjeg Antona Matkovića u 76. minuti, ali još jednom ove sezone Dinamo je Osijek pobijedio u finišu. U 90. minuti strijelac za 2-1 bio je Gabriel Vidović.

Bad Blue Boysi su napravili bakljadu uoči gola Matkovića, a poslali su i jasnu poruku upravi kluba uoči nove sjednice: ‘Ističe vam vrijeme, ne testirajte naše strpljenje.‘

Svjetsko rukometno prvenstvo za žene ekskluzivno od 29. studenoga gledajte na VOYO