ASTON VILLA - CRYSTAL PALACE 2: / 0; Villa prvom pobjedom nakon 10 utakmica, odnosno pet i po mjeseci, zadržala izglede za ostanak u Premiershipu

Sa ta tri boda Aston Villa je tri kola prije kraja stigla na 18. mjesto ljestvice

12.7.2020.
18:22

Nogometaši Aston Ville 2:0 (1:0) domaćom pobjedom protiv Crystal Palacea u susretu 35. kola zadržali su izglede za ostanak u prvoj engleskoj ligi.

WOLVERHAMPTON - EVERTON: 3:0; /

Vukovi se probili na šestu poziciju i četiri boda ih dijele od mjesta za Ligu prvaka

Egipatski napadač Trezeguet postigao oba pogotka

Za prvu pobjedu Ville nakon 10 utakmica, odnosno od 28. siječnja, najzaslužniji je egipatski napadač Trezeguet koji je postigao oba pogotka, prvog u četvrtoj minuti nadoknade prvog poluvremena, a drugog u 59. minuti.

Sa ta tri boda Aston Villa je tri kola prije kraja stigla na 18. mjesto ljestvice sa 30 bodova, četiri manje od 16. West Ham Uniteda i 17. Watforda, koji drže posljednja dva mjesta koja osiguravaju ostanak. Crystal Palace je siguran 14. sa 42 boda.

U nedjelju se još sastaju Tottenham Hotspur - Arsenal (17.30), te Bournemouth - Leicester City (20.00).