ARSENALOVE REZERVE PREGAZILE BLACKPOOL: / Newcastle kiksao protiv drugoligaša

Zanimljivo je bilo na travnjacima diljem engleske u FA Kupu

5.1.2019.
22:00

Arsenal je očekivano u 3. kolu engleskog FA kupa dobio trećeligaša Blackpool sa 3-0, dok je Newcastle na svom stadionu odigrao 1-1 protiv drugoligaša Blackburna. Gosti su poveli u 56. minuti preko Bradleyja Dacka, dok je izjednačenje Newcastleu donio Matt Ritchie u 84. minuti iz penala, pa će o putniku u 16-tinu finala FA kupa odlučiti novi susret u kojem će Blackburn biti domaćin.

Nogometaši Manchester Uniteda ostvarili su petu uzastopnu pobjedu pod vodstvom Ole Gunnara Solskjaera, svladavši u subotu u 3. kolu FA kupa drugoligaša Readinga sa 2-0. Nakon četiri prvenstvene pobjede u nizu, igrači Manchester Uniteda su zahvaljujući pogocima Juana Mate (22-pen) i Romelua Lukakua (45+4) izborili i 16-tinu finala FA kupa.