NEZAUSTAVLJIVI / Arsenal bez većih problema s Wolverhamptonom: Povećali prednost na vrhu tablice

Vodeći Arsenal sada ima 33 boda, drugi City, koji u nedjelju igra protiv Tottenhama je na 29, a treći Liverpool, koji će u nedjelju ugostiti Fulham na 28.

2.12.2023.
18:38

Nogometaši Arsenala povećali su svoju prednost na vrhu ljestvice engleskog prvenstva na četiri boda ispred drugog Manchester Cityja, odnosno pet ispred trećeg Liverpoola 2-1 (2-0) domaćom pobjedom protiv Wolverhampton Wanderersa u susretu 14. kola.

SJAJNE UTAKMICE /

Wolfsburg iznenađujuće poražen, Majeru 63 minute: Leipzig preuzeo četvrto mjesto

Arsenal je sjajno krenuo u utakmicu i poveo 2-0 nakon samo 13 minuta, a lijepe malonogometne kombinacije u pogotke su pretvarali Saka (6) i Oedegaard (13). Rezultat se nije mijenjao sve do 86. minute kada je Matheus Cunha (86) iskoristio pogrešku Zinčenka i smanjio na 2-1 te unio nervozu u završnicu. Ipak, Arsenal je upisao važna tri boda.

Wolverhampton je 12. sa 15 bodova.

Hrvatsku žensku rukometnu reprezentaciju na SP-u gledajte na Voyo i RTL Kockici. Prvenstvo u Švedskoj, Danskoj i Norveškoj započeo je 29. studenog i trajat će do 17. prosinca. Budite uz Kraljice šoka