ARGENTINA SE PETARDOM ZAGRIJALA ZA COPU: / Čudesni Messi u jednoj minuti zabio dva gola, a o prvom se još priča

Prvih 45 minuta odigrao je Lionel Messi koji je u razmaku od jedne minute, 37. i 38., postigao dva pogotka

8.6.2019.
8:46

Nikaragva je bila posljednja provjera Argentini uoči Copa Americe koja počinje 14. lipnja u pet južnoameričkih gradova. Argentinci su u San Juanu slavili s uvjerljivih 5:1, ali Nikaragva je na poluvremenu zaostajala samo pogodak (1:2).

Tih prvih 45 minuta odigrao je Lionel Messi koji je u razmaku od jedne minute, 37. i 38., postigao dva pogotka, a posebno je impresivan bio prvi kada je nanizao u slalomu tri igrača. S bijele točke u sudačkoj nadoknadi priliku da se pohvali unucima, pak, dobio je Barrera.

U nastavku, kada su počele očekivane izmjene, domaćini su povećali prednost u 63. i 73. minuti, točnije Lautaro Martinez. U 81. Pereyra je postavio konačnih 81.

Igrao je i Urugvaj koji je s 3:0 svladao Panamu s pogocima Gomesa, Suareza i Valverdea.