NE ŽELIMO NJIH NA SP-U / Argentina izjednačila svoj najduži niz bez poraza. Ovo izgleda zastrašujuće

Argentina je sada neporažena u 31 utakmici, što je jednako njenom najdužem nizu neporaženosti ikada koji je bio u periodu od 1991. do 1993. s Alfiom Coco Basileom kao izbornikom

30.3.2022.
6:44

Nogometaši Argentine sinoć su po hrvatskom vremenu remizirali 1-1 s Ekvadorom 1-1 u gostima. Julian Alvarez zabio je svoj prvi gol za reprezentaciju Argentine, ali je Ekvador dobio kontroverzni kasni jedanaesterac za izjednačenje.

DAJTE SRBE DA SE IGRAMO /

Srbija se nadala izbjeći Hrvatsku. Čudo se na kraju ipak nije dogodilo. Hoćemo li na SP-u gledati veliki obračun Vatrenih i Orlova?

Ekvador imao inicijativu

U prvom poluvrijemu Argentina je doživjela mnoge obrambene nedaće. Budući da je Ekvador imao više od igre i napadao niz bok Gonzala Montiela, to je bio kombinirani napor Nicolasa Gonzaleza, Nicolasa Otamendija i Nicolasa Tagliafica, koji su sve dali od sebe kako bi Argentina na poluvremenu vodila s 1-0. Alvarez je zabio gol u svom prvom startu za reprezentaciju Argentine.

U drugom poluvremenu Ekvador je i dalje imao dosta loptu u svojim nogama. Alexis Mac Allister je dobio udarac u koljeno kada je ušao u igru ​​umjesto Exequiela Palaciosa. Izbornik argentinske reprezentacije Lionel Scaloni napravio je još četiri izmjene.

VAR donio odluku oko penala

Angel Correa je zamijenjen umjesto Juliana Alvareza, Guida Rodrígueza umjesto Leandra Paredesa, Lucasa Ocamposa umjesto Nicolása Gonzáleza i Juana Foytha umjesto Gonzala Montiela.

Udarac u okvir gola gola pogodio je Nicolasa Tagliafica dok je sudac otišao u VAR pogledati reprizu. Nakon nekoliko minuta bila je to oštra odluka suca i dosuđen je jedanaesterac. Geronimo Rulli je sjajno obranio, ali bi Ekvador zabio iz odbijanca.

Argentina je sada neporažena u 31 utakmici, što je jednako njenom najdužem nizu neporaženosti ikada koji je bio u periodu n1991.-1993. s Alfiom “Coco” Basileom kao izbornikom.

Možemo samo reći kako ne želimo Argentinu u skupini na SP-u. Ždrijeb skupina je u petak u Dohi.