KAO NA IGRICI / Antoine Griezmann odigrao strašnu akciju i zabio nevjerojatan gol za pobjedu

Antoine Griezmann junak Atletico Madrida

19.2.2023.
21:54

U ogledu 22. kola španjolske La Lige nogometaši madridskog Atletica su pred svojim navijačima svladali Athletic iz Bilbaa s 1-0.

Pogodak odluke na Wanda Metropolitanu zabio je Antoine Griezmann u 73. minuti utakmice. Bio mu je to 11. gol koji je postigao Athleticu u 27. prvenstvenom ogledu protiv tog kluba. Nijednom drugom nije zabio više ligaških golova.

POTEZ ZA NOTEZ /

Čudesni Luka Modrić pokazao magiju: Pogledajte ovu 'bezobraznu' fintu, sanjat će ga igrači Osasune još dugo

Iznimno tvrda i žestoka utakmica

Kao i obično utakmica ova dva kluba je bila iznimno tvrda i žestoka, a odlučena je tek u 73. minuti. Gotovo na sredini terena loptu je preuzeo Antoine Griezmann, odigrao dugi dupli pas sa suigračem, dobio loptu te se sjurio prema suparničkim vratima, a sve je okončao preciznim udarcem u suprotni kut s nekih 15 metara iz trka, poput pravog majstora.

OVDJE pogledajte tu strašnu akciju Antoinea Griezmanna.

Antoine Griezmann primio je loptu blizu centra.

Griezmann je odigrao kombinaciju sa suigračem koji mu je vratio loptu a on se sjurio naprijed, napravivši višak i prostor.

Čudesni Francuz je s nekih 15 metara tukao neobranjivo.

Bio je to pogodak vrijedan tri boda, kao i ukupno sedmi prvenstveni francuskog nogometaša ove sezone.

Nastavili su Madriđani dobar prvenstveni niz te sada imaju četiri pobjede i remi u posljednjih pet nastupa. Athleticu je, pak, zaustavljen mini niz od dvije ligaške pobjede.

Fenomenalni Antoine Griezmann zabio za slavlje Atletico Madrida nad Bilbaaom

Atletico četvrti, Bilbao sedmi

Obje su momčadi ostale na svojim dosadašnjim pozicijama, Atletico je četvrti, a baskijska momčad na sedmom mjestu ljestvice.

Hrvatski vratar Ivo Grbić odgledao je utakmicu s klupe za pričuve domaćeg sastava.

Posljednju utakmicu ovog kola u ponedjeljak će odigrati Gefate i Valencia.

La Liga, 22. kolo:

Atletico Madrid - Athletic 1-0 (Griezmann 73)

Rayo Vallecano - Sevilla 1-1 (Lejeune 65 / Suso 29)

Elche - Espanyol 0-1 (Darder 90+2)

Barcelona - Cadiz (21 sat)

Subota:

Real Sociedad - Celta 1-1 (Oyarzabal 5 / Le Normand 90+3-ag)

Betis - Valladolid 2-1 (Juanmi 2, Canales 45+4-11m / Larin 30)

Mallorca - Villarreal 4-2 (Kadewere 20, Rodriguez 45, 56, Muriqi 63 / Morales 43, Chukwueze 50)

Osasuna - Real Madrid 0-2 (Valverde 78, Asensio 90+2)

Petak:

Girona - Almeria 6-2 (Castellanos 8, Cigankov 34, Riquelme 36, Hernandez 43, Martin 77, Stuani 79 / Ramazani 66, Toure 81)