POTREBNA JE SVJEŽA KRV / Buntovni Vatreni ostao bez trenera! Arhitekt povijesnog uspjeha turskog nogometa više nije trener velikana

Klub mu se zahvaljuje na svemu što je učinio

6.10.2023.
12:33
Luka Stanzl/Pixsell

Trener turskog nogometnog prvoligaša Bešiktaša Senol Gunes (71) podnio je ostavku nakon domaćeg poraza od Lugana (2-3) u susretu D skupine Konferencijske lige.

OVO SE ČEKALO /

Dinamo se oglasio nakon izjave Sergeja Jakirovića: Poznata je sudbina trenera Dinama

Bešiktaš je do 80. minute vodio sa 2-0, no u posljednjih deset minuta gosti su zabili tri gola okrenuvši rezultat.

Bio je to samo nastavak serije loših rezultata turskog velikana koji je u zadnjih šest susreta upisao samo dvije pobjede.

"Senol Gunes se nakon utakmice s Luganom sastao s našim predsjednikom Ahmetom Nur Cebijem i izjavio kako je momčadi potrebna svježa krv i podnio je ostavku na funkciju. Željeli bismo zahvaliti Senolu Guneşu na njegovom doprinosu našem klubu i želimo mu uspjeh u budućoj karijeri," objavio je klub na svojim stranicama.

Bivši turski izbornik, arhitekt bronce na SP-u 2002. godine, vodio je Bešiktaš od listopada 2022. kada je naslijedio Francuza Valeriena Ismaela.

Bešiktaš, u čijim redovima igra hrvatski nogometaš Ante Rebić, trenutačno se nalazi na četvrtom mjestu turskog sa 13 bodova, osam bodova manje od vodećeg Fenerbahčea.