IGRAČ UTAKMICE / Jeste li svjesni što je Rebić sinoć napravio? Internetom kruži video u kojem se to najbolje vidi

Rebić je na kraju proglašen igračem utakmice

13.9.2021.
11:34
Screenshot

U derbiju 3. kola talijanskog nogometnog prvenstva Milan je kao domaćin svladao Lazio sa 2:0, a asistent za oba gola bio je bivši hrvatski reprezentativac Ante Rebić.

Rebić je u 45. minuti odigrao dupli pas sa strijelcem Rafaelom Leaom koji je nakon proigravanja hrvatskog napadača poentirao neometan sa 10-ak metara.

NEOČEKIVAN KOMENTAR /

Modrić se oglasio nakon odlične utakmice, nikad nećete pogoditi tko mu se javio

Ante 'The Assistman' Rebić

U 66. minuti Tonali je dugom loptom izbacio Rebića na lijevom krilu, ovaj je projurio do kaznenog prostora, a zatim uputio oštru prizemnu loptu u peterac ravno u trk Ibrahimoviću koji je s dva metra zakucao loptu za konačnih 2:0.

Rebić je na kraju proglašen igračem utakmice, a internetom kruži video s njegovim sjajnim potezima. Možete ga pogledati OVDJE.