[FOTO, VIDEO] ANTE REBIĆ JUNAK MILANA: / Ušao je u igru i napravio šou na San Siru; Golovima i potezima bacio kultno zdanje u trans

Ante Rebić junak Milana

19.1.2020.
14:21

Hrvatski reprezentativni napadač Ante Rebić u nedjelju je poslijepodne zabio prvijenac u dresu Milana, pa nakon toga i odlučio pobjednika. Rossoneri su na San Siru igrali utakmicu 21. kola Serie A protiv Udinesea (pobjeda Milana 3:2), a izjednačujući gol za 1:1 u 48. minuti zabio je Rebić, kao i pobjednički u sučevoj nadoknadi. Ušao je Vatreni u igru u 46. minuti umjesto Bonaventure, i samo dvije minute kasnije donio Milanu pogodak za izjednačenje. No, nije to bilo sve od njega. U 93. minuti postigao je gol vrijedan tri boda i opću ludnicu na kultnom nogometnom zdanju...

Ibra mu zapljeskao

Conti je oduzeo loptu na desnom boku i prizemno centrirao u šesnaest metara, a Rebić je odlično pratio napad i sjajno pogodio. Inače, Udinese je poveo već u 6. minuti pogotkom Jens Stryger Larsena. Zanimljiva se situacija dogodila prilikom postizanja zgoditka Ante Rebića. Naime, njegov pogodak za 1:1. pozdravio je i jedan od najboljih napadača proteklog desetljeća, nezaustavljivi 38-godišnji Zlatan Ibrahimović.

Kad je lopta ušla u mrežu visoko je Šveđanin podignuo ruku slaveći pogodak, a potom i čestitao Anti.

Theo Hernandez zabio za 2:1 Milana

Veliko slavlje domaćim navijačima donio je Theo Hernandez u 77. minuti pogotkom za 2:1 i veliki preokret, ali desetak minuta kasnije izjednačio je Kevin Lasagna. Rebić je pokazao klasu u 93., kad je primio loptu na 20-ak metara, na rubu kaznenog prostora 'lažnjakom' prevario braniča Udinesea te sa 15-ak metara preciznim udarcem pogodio donji lijevi kut za osmu ovosezonsku pobjedu Milana...

[FOTO] REBIĆ KAKVOG JOŠ NISTE VIDJELI: Emotivnom Anti je čestitao i veliki Ibra; Pogledajte prizore o kojima bruji čitava Italija

Milan se sa 28 bodova privremeno probio na osmo mjesto, dok je Udinese sa 24 boda ostao na 13. poziciji. Vodeći Juventus ima 48 bodova, dva više od Intera i tri više od Lazija.