ANTE BRILJIRA / Rebić zabio dva gola i asistirao u posljednjoj utakmici Milana prije početka Serie A, pogledajte njegove majstorije

Milan je u generalnoj probi prije početka Serie 'demolirao' drugoligaša Vicenzu

6.8.2022.
22:06

Nogometaši aktualnog talijanskog prvaka Milana pobijedili su u svojoj posljednjoj prijateljskoj utakmici prije početka Serie A drugoligaša Vicenzu s visokih 6:1, a dva pogotka za Rossonere postigao je hrvatski nogometaš Ante Rebić, koji je uz to upisao i jednu asistenciju.

KAPA DO PODA /

Ante Rebić pokazao da je pravi majstor, Milan se pohvalio njegovim fenomenalnim povezom. Pogledajte što je napravio

Vicenza je povela već u prvoj minuti, a Milan je izjednačio u 11. minuti kada je poentirao Leao na Rebićevu asistenciju. Na 2:0 je povisio Messias u 21., a Rebić je svoj prvi gol zabio u 30 minuti. Minutu nakon toga je autogol postigao nogometaš Vicenze Dalmonte.

U drugom poluvremenu Milan je povisio vodstvo pogotkom Tomorija u 49., a Rebić je postavio konačnih 6:1 u 69. minuti.

Rebićevu asistenciju možete pogledati OVDJE, prvi pogodak (za 3:1) možete pogledati OVDJE, a drugi (za 6:1) OVDJE.