GLEDA LI OVO DALIĆ? / Hrvatski nogometaš u Španjolskoj igra u nevjerojatnoj formi: Zabio je u četvrtoj utakmici zaredom, pogledajte njegovu majstoriju

Budimir je zabio drugi pogodak u pobjedi (2:1) Osasune nad Valencijom

16.4.2022.
20:41

U susretu 32. kola španjolskog nogometnog prvenstva Osasuna je na gostovanju pobijedila Valenciju sa 2-1, a drugi gol za goste zabio je hrvatski  reprezentativac Ante Budimir.

NEMA MU RAVNOG /

Hrvat koji u Španjolskoj redovito igra protiv Modrića opisao kako to izgleda na travnjaku: 'Spreman je za stvari koje smo vidjeli jučer'

Bio je to okršaj susjeda na ljestvici, a Osasuna je ovom pobjedom preskočila Valenciju i sada je deveta, dok su "Šišmiši" deseti.

Ante Budimir

Gosti u poveli u 49. minuti. Chimy Avila je mirno realizirao kazneni udarac koji je skrivio Dimitri Foulquier igrajući rukom. Korak bliže pobjedi Osasuna je stigla u 74. minuti golom pogotkom hrvatskog reprezentativca Ante Budimira koji je zabio glavom iz teške pozicije. Bio je to njegov šesti pogodak ove sezone, a ovo je četvrta uzastopna utakmica u kojoj je strijelac.

Budimirov pogodak možete pogledati OVDJE.

Valencija je uspjela smanjiti u 83. minuti iz jedanaesterca, a pogodak je postigao Carlos Soler.