DIVAN POTEZ / Andrej Kramarić zabio golčinu za svoj Hoffenheim, o ovoj majstoriji još će se dugo pričati

To je našem Andreju bio peti gol za Hoffenheim u Bundesligi ove sezone i prvi nakon ozljede

8.12.2023.
22:46

Nogometaši Hoffenheima pobijedili su na svom terenu Bochum 3:1 u 14. kolu Bundeslige, a napadač hrvatske reprezentacije Andrej Kramarić zabio je gol za 2:0  te je sudjelovao u akcijama za preostala dva.

'RAVNO U 90' /

Real se pohvalio novom Modrićevom majstorijom: 'Nemam više riječi...'

Bila je to majstorija našeg Andreja koji je u 43. minuti prvo sjajnom varkom izbacio svog čuvara pa se nemjestio na desnu nogu i neobranjivo pogodio.

To je "Krami" bio peti gol u Bundesligi ove sezone i prvi nakon ozljede.

Desetak minuta, ranije, u 32. minuti, Kramarić je pravodobnom loptom s desnog krila proigrao Weghorsta koji je izašao sam pred gostujućeg vratara koji mu je uspio obraniti udarac, ali lopta se potom odbila od braniča Mašovića i završila u mreži.

Kramarić, koji je igrao do 88. minute, pokrenuo je akciju i za treći gol, on je u 76. minuti uposlio Bultera na lijevom krilu, a ovaj je ubacio na glavu Beboua koji je povisio na 3-0.

Na konačnih 3-1 prekrasnim je volejom smanjio Paciencia u 90. minuti.

Hoffenheim je šesti sa 23 boda, dok je Bochum 12. sa 13.

Na vrhu je Bayer Leverkusen sa 35 bodova, tri manje uz utakmicu manje ima drugi Bayern.

Utakmice hrvatskih rukometašica u drugom krugu možete uživo gledati na programu RTL Kockica te na platformi Voyo uz stručnog komentatora Filipa Brkića