BRAVO, MAJSTORE! / Andrej Kramarić zabio u pobjedi Hoffenheima, Vatreni sjajno reagirao i neobranjivo poslao loptu u mrežu

Bio mu je to drugi prvenstveni gol ove sezone

29.10.2021.
22:31

Hrvatski reprezentativni napadač Andrej Kramarić bio je strijelac prvog pogotka u 2-0 (2-0) domaćoj pobjedi Hoffenheima protiv berlinske Herthe u prvom susretu 10. kola njemačkog nogometnog prvenstva.

Kramarić, koji je igrao do 84. minute, doveo je Hoffenheim u vodstvo u 19. minuti najbolje reagiravši nakon što je udarac Skova blokiran te je pogodio donji lijevi kut suparničkog gola.

Za Kramarića je to bio drugi ovosezonski prvenstveni pogodak. Konačni rezultat postavio je Rudy u 36. minuti.

Hoffenheim je ovom pobjedom preskočio Herthu na ljestvici, sada je sedmi sa 14 bodova, koliko ima i šesti RB Leipzig, dok je Hertha 11 sa 12 bodova.

Na vrhu je Bayern sa 22 boda, jedan manje ima druga Borussia Dortmund.