SVI MU SE KLANJAJU / Pljušte reakcije na Modrićev nastup, Ancelotti pojasnio potez koji je mnoge iznenadio: 'Zbog toga sam ga zagrlio'

Vatreni je bio igrač utakmice u velikom gradskom derbiju

13.12.2021.
8:03

U velikom madridskom derbiju Real je na Santiago Bernabeu pobijedio Atletico s 2-0 uz još jednu sjajnu predstavu kapetana hrvatske reprezentacije Luke Modrića.
Nakon utakmice stigle su brojne reakcije na kapetanov nastup.

DOMINACIJA 'KRALJEVA' /

Real razmontirao Atletico u gradskom derbiju, Modrić dobio ovacije s tribina, odigrao doktorsku utakmicu

"Kažu da je Luki Modriću 36 godina, ali ja mislim da mu je 22", kazao je kroz osmijeh Vinicius.

"Kroos - Casemiro - Modrić je najbolja vezna linija na svijetu. Užitak je igrati, trenirati i učiti od njih. Modrić je za mene bio igrač utakmice", dodao je Brazilac.

Naklonio se Luki

"Što mi se najviše svidjelo u ovoj utakmici? Modrić, Modrić, Modrić. Također Courtois, Casemiro. Svi", poručio je trener Reala Carlo Ancelotti. Modrić je bio izvanredan. Što drugo mogu kazati. Zagrlio sam ga i čestitao mu jer je bio fantastičan. Njegova igra bila je nevjerojatna", dodao je Ancelotti.

Lider Primere je pružio sjajnu predstavu protiv aktualnog prvaka upisavši sedmu uzastopnu ligašku pobjedu ove sezone, te desetu u svim natjecanjima.

Real je poveo u 16. minuti sjajnim pogotkom Karima Benzeme kojem je to bio čak 36. gol u kalendarskoj godini u svim natjecanjima. Do sada je najviše zabio 2019. kada je postigao 35 golova.

Luka Modrić je presjekao loptu, dodao do Casemiru, ovaj je produžio do Asensija koji je potom uposlio Viniciusa. Brazilac je odlično ubacio, a Benzema krasnim volejem zabio za vodstvo domaćina. Pitanje pobjednika je razriješeno u 57. minuti nakon brze kontre. Vinicius je ponovo bio asistent, a pogodak je postigao Marco Asensio.