PROBLEMATIČNI DETALJ / Klanja mu se cijeli svijet, a Carlo Ancelotti mu pronašao manu: 'Jednu stvar mora popraviti, nitko nije savršen...'

U srijedu je zabio 15. pogodak u 16. utakmica u prvoj sezoni na Santiago Bernabeu. Taj je učinak još impresivniji ako se uzme u obzir da je riječ o veznom igraču

30.11.2023.
12:37

Napoli je u 5. kolu Lige prvaka na Santiago Bernabeu izgubio od Real Madrida 4:2.

NIKAKO NA ZELENU GRANU /

Modrićev 'sin' otkrio što se događa s našim maestrom: 'Luka je sada malo tužan, pokušavam mu pružiti svu potrebnu podršku'

Talijanski klub poveo 1-0 golom Simeonea u devetoj minuti, ali je Real izjednačio čim je krenuo s centra. Loptu je u gostujuće rašlje zakucao Rodrygo, dok je u 22. minuti već bilo 2-1 za Real nakon pogotka Judea Bellinghama.

Odmah na startu drugog dijela Zambo-Anguissa je vratio Napoli u igru te izjednačio na 2-2, ali gosti do kraja nisu izdržali. Mladi, 19-godišnji Nicolas Paz je u 84. minuti opalio s 25 metara i uz pomoć vratara Napolija Mereta zabio za 3-2. U nadoknadi je Joselu postavio konačnih 4-2 za Madriđane.

Hrvatsku žensku rukometnu reprezentaciju na SP-u gledajte na Voyo i RTL Kockici. Prvenstvo u Švedskoj, Danskoj i Norveškoj započeo je 29. studenog i trajat će do 17. prosinca. Budite uz Kraljice šoka

Igračem utakmice proglašen je strijelac drugog gola za Real, Bellingham, kojemu je ovo bio 15. pogodak u 16. utakmica za Real u prvoj sezoni na Santiago Bernabeu. Taj je učinak još impresivniji ako se uzme u obzir da je riječ o veznom igraču.

Nakon susreta stizali su sa svih strana hvalospjevi na njegov račun, no trener 'Kraljeva' Carlo Ancelotti pronašao mu je ijednu manu.

"Bellingham je mlad, pravi profesionalac. Sjajno se prilagodio našoj momčadi, ali jednu stvar mora popraviti. To je njegov španjolski jezik. Kao što sam mnogo puta rekao nitko nije savršen, a njemu će to pomoći u njegovoj igri", poručio je "Don Carlo".