'GORE' DRUŠTVENE MREŽE / Legenda Rijeke imala podrugljivu poruku za novog trenera, Jakirović se oglasio nakon pobjede i najavio svoj cilj

Reakcije s društvenih mreža na jučerašnji dvoboj

28.8.2023.
13:59
Igor Kralj/ Pixsell

Nogometaši Rijeke poraženi su u nedjelju na Maksimiru sa 2:1.

UGLEDNI STRUČNJAK ZA NET.HR /

'Sopić to nije trebao napraviti, to mu nije bilo pametno i potrest će svlačionicu'

Vodeći pogodak za Dinamo postigao je Marko Bulat u 37. minuti na asistenciju Brune Petkovića. U 84. minuti Petković je postao i strijelac, kad je iskoristio kazneni udarac za 2-0. U 90. minuti Marco Pašalić je iz slobodnog udarca, uz pomoć Luke Menala, svladao Nevistića za konačnih 2-1.

Šest dana otkako je napustio Rijeku i odlučio preuzeti vođenje Dinama, Sergej Jakirović je dobio priliku svoju novu momčad suprostaviti onoj koju je slagao za tekuću sezonu. Poput Jakirovića, i suparnički trener Željko Sopić je u derbiju debitirao na klupi novog kluba u HNL-u, a "briljirao" je svojim odlukama.

Nakon 20 minuta igre je izvadio Veigu koji se baš naljutio pri izlasku s terena. Kasnije je Djouahru ubacio, pa nakon 20 minuta vratio na klupu. Komentiravši to na društvenim mrežama, Anas Sharbini je napisao: „Ovoga nan zet neće niki.“

Jakirović se nakon pobjede oglasio na Instagramu i napisao: "1/33. Korak po korak", misleći na broj utakmica u HNL-u na klupi s Dinamom do kraja prvenstva, a već je prošli tjedan istaknuo na press konferenciji kako je uvjeren u naslov prvaka.

FNC 12 iz pulske Arene ekskluzivno ćete 2. rujna moći gledati na streaming platformi Voyo.